poniedziałek, 28 grudnia 2015

Dotknięcie Nocy

Witajcie :) Tym razem o serii Dotknięcie Ciebie

Dotknięcie nocy - M.Pierce
Przyznam, że zapaliłam się do tej serii, lubię takie książki z jakąś tajemnicą :)
i się nie zawiodłam, bo tajemnic to w tej książce jest pełno :)
Co by tu można powiedzieć, o tej książce .. chyba spełnia wszystkie walory 'dzisiejszej' literatury erotycznej.
Jest tajemnica ? JEST
Jest zwykła dziewczyna ? JEST
Jest seksowny, bogaty, tajemniczy mężczyzna ? JEST
I przepis na książkę jest :)
Jednak mimo utartych szlaków mogę powiedzieć, że historia mi się podoba, odnosi się to zarówno do tej części jak i do dwóch następnych (żeby się nie powtarzać później już teraz o nich).

Matt i Hannah są po prostu jedyni w swoim rodzaju .. z początku Matt bardziej dba o swoją karierę pisarza, o swoją anonimowość, o swoje wszystko, tylko nie o Hannah .. no ale cóż to miłość potrafi zrobić z człowiekiem, czyż nie ? :)
Hannah ślepo idzie za Mattem, wieży w każde jego słowo, ale czy słusznie ? no właśnie .. wynik końcowy różny ..Czy Matt nią manipuluje czy rzeczywiście żywi do niej uczucia ? Oczywiście nie będę wam tego zdradzać :D Bo oczywiście polecam wam przeczytać i samemu się dowiedzieć !

Tytuł oryginału : Night owl
Cykl : Dotknięcie Ciebie
Data wydania : 25 sierpnia 2015

Kategoria : Literatura obyczajowa i romans
Ocena : 7,55/10


Recenzja oficjalna :
 Nocna.Sowa to internetowy nickname Matta Skaya, 28-letniego, niezwykle seksownego pisarza, którego życie to plątanina fałszywych tropów, pozorów i zatartych śladów. Nawet bestsellery, które pisze, wydaje po zmyślonym nazwiskiem M. Pierce. Z cienia, w którym się ukrywa, jak sowa nocą wyrusza w życie, by szukać mocnych wrażeń. Przez Skype'a kontaktuje się z Hannah Catalano. Internetowe pisarskie partnerstwo, które jej zaproponował,szybko zamienia się w wirtualną erotykę, a potem w realną,coraz bardziej gwałtowną, pełną obsesji namiętność. Bez szalonej miłości obydwoje nie mogą już żyć, ale Matt wypala się i zmierza ku przepaści… Czy Hannah domyśli się, kim jest i jaki jest naprawdę? Czy pozna prawdziwe tajemnice i tragedie, które go okaleczyły? Czy oprócz erotycznego szaleństwa z ich związku ocaleje coś więcej niż wspomnienie? Czy ocaleją oni sami?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz